Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Aktivuj svoji duchovní DNA

Dvoudenní transformační offline kurz

Přihlášování na kurz: v přípravě

Vždy je co zlepšovat, je to vaše přirozenost

Není to nenasytnost ani nevděk. Jste to vy a volání vaší duše, máte to vepsané v DNA. Chcete se mít lépe a lépe.

Stačí, že pochopíte sami sebe, přijmete se a budete využívat svůj potenciál, i přes všechny těžkosti, nemoci, zármutky a strasti spojené s lidským bytím.

To vy vytváříte svou realitu. Nejste oběti, ale mistři v tvoření svého světa. Váš život není dílem náhody, ale výsledkem záměrů, které vás vedou na ta správná místa ve správný čas.

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Vaše duchovní DNA je stejně jako genetická DNA nositelkou informací

Bez DNA by nemohl existovat život, protože právě ona určuje, jak bude organismus vypadat a co mají které buňky dělat. Jenže velká část DNA z vědeckého hlediska vypadá, že vlastně nemá pro organismus žádný význam. Ale když se změní, ovlivní ho to.

Co za tím tedy je?
Je tam ukrytá spiritualita?
Dává ta nevyužitá DNA životu nějaký duchovní rozměr?

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Aktivace vaší duchovní DNA spouští proces

Dokážete si představit, že během dvou dnů projdete velkou transformací, která začne hned a bude mít důsledky pro celý váš život?

Nemusíte nic umět, na nic se chystat, jen přijít s otevřeným srdcem a hlavou. A také přijímat informace, které k vám budou přicházet. Ony nechodí jen tak, mají svůj důvod, který teď možná nevidíte. Jen naslouchejte své intuici a dělejte kroky, k nimž jste vyzváni. Cesta k vašim přáním, snům a změnám je příjemná.

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Jmenuji se Andrea Máčalíková

a kvantování je mou vášní, díky které jsem totálně změnila svůj život.

Kromě toho mě také hodně inspiruje Kryon, i když dřív tomu tak vůbec nebylo. Potřebovala jsem být při zemi a mít důkazy, že to či ono funguje. Nakonec jsem je dostala po aktivaci mé duchovní DNA. Už jsem nemohla dál popírat, že se to děje a že něco umím. Tím „důkazem“ byl a je channelling.

Tento kurz jsem si pro vás doslova nakvantovala. Nechala jsem vše plynout a dala si záměr vytvořit neobyčejný prožitkový kurz, díky kterému se spojíte se svou podstatou. Nějaký čas to trvalo, ale přišel a každý jeho běh je beznadějně vyprodaný.

V tomto kurzu kvantovat vůbec nebudeme, ale přesto budeme pracovat s kvantovým polem, univerzem nebo se zprávami od vaší duše. Nezáleží na tom, jak to nazvete. Důležité je, že po aktivaci vaší duchovní DNA zvládnete hodně věcí ve svém životě změnit myšlenkami a také se více propojíte se svým já.

 

Aktivuj svoji duchovní DNA

Víkendový transformační kurz, který je volně inspirován Kryonem a zároveň pracuje s
numerologií,
tečkováním mandal,
kvantovým polem
a spiritualitou.

Díky prožitkům, které získáte během tvoření mandaly, se vám otevřou nové možnosti a také získáte nadhled.

Dvanáct vrstev DNA

Podle Kryona má vaše nevyužitá (odpadní) DNA velký význam. Společně půjdeme vrstvu po vrstvě a na každou se zaměříme zvlášť, i když jedna bez druhé nemohou vůbec existovat.

Tečkování mandaly

Mandala je velmi silný symetrický obrazec. A co teprve, když si ji vytvoříte sami v napojení na kvantové pole, po aktivaci vaší duchovní DNA, jednu vrstvu teček po druhé, dokud jich nebude dvanáct.

Numerologie

Číslo 12 má v souvislosti s aktivací DNA svůj smysl. Zlehka se podíváme na teorii, ale především na praxi. Každé číslo vrstvy má svůj smysl a funkci. Budeme ho zkoumat a objevovat.

Kvantové pole a spiritualita

Necháme k sobě přicházet informace. Během tečkování můžete prožívat celé spektrum emocí, možná vás budou napadat odvážné nebo šílené myšlenky. Důležité je nechat proces plynout.

Jak transformační víkendový kurz probíhá?

Kurz je vždy v sobotu a neděli od 10:00 do 18:00. V neděli končíme kolem 16:00, ale i později, pokud účastníci kurzu potřebují.
Veškeré potřeby pro tvorbu mandaly – plátno 30 x 30 cm, barvy, tečkovací potřeby – pro vás budu mít nachystané. Jsou v ceně kurzu.
Počet míst je omezen na 20 kurzistů otevřených novým prožitkům a připravených na transformaci, kterou s sebou kurz přináší.

Termíny a místa konání

Termíny kurzů: v roce 2025

Místo konání: bude upřesněno

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Cena kurzu Aktivuj svoji duchovní DNA

5 800 Kč
Kurz je aktuálně v přípravě

Pokud si nechcete nechat nejbližší termín kurzu Aktivuj svoji duchovní DNA ujít, zapište se na čekací listinu a já vám dám vědět hned, jakmile bude nový termín stanovený.

Co všechno vám aktivace vaší duchovní DNA přinese?

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.
  • Úlevu od karmické zátěže z minulých životů a životních lekcí,
  • větší nadhled nad tím, co se děje přímo vám i lidem okolo,
  • pochopení, jak fungujete jako jednotlivec a jak lidstvo,
  • umění dostat se do pohody, díky práci se svým tělem,
  • duchovní růst, spojení se svou spiritualitou a opravdovým já,
  • naučíte se techniku tečkování, která má terapeutické účinky,
  • vyrobíte si krásnou mandalu, i když tečkujete poprvé,
  • neskutečný zážitek, který vám zůstane dlouho na mysli.

Tím dosahy aktivování vaší duchovní DNA nekončí. Je toho mnohem víc.

Sami se můžete přesvědčit v referencích od účastníků kurzu

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Je to už týden od absolvování kurzu Aktivuj svoji duchovní DNA a já pořád vstřebávám a vydýchávám dojmy… Do kurzu jsem šla mandalami či tečkováním nepolíbená. Možná o to víc jsem se oddala přítomnému okamžiku a vedení svého „srdce“. Během tvorby jednotlivých vrstev přišly různé pocity – od toho, že se mi to celé nelíbí, že to mám úplně jiné, než jsem čekala, přes různé brnění po těle a bolest hlavy až ke smutku i sebepřijetí.

Na svou mandalu se chodím dívat, pozoruji, jak se mění. Ještě pořád čerpám energii z celého víkendu a musím říct, že to pro mě byl jeden z nejsilnějších zážitků posledních let, srovnatelný s porodem mých dětí. Neumím si představit lepšího průvodce tímto kurzem než Andreu. Všeho bylo přesně tak akorát – informací, vedení i volnosti a legrace. Tento kurz je opravdu transformační. Děkuji.

Maruška

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Běžný den po kurzu a doma s mandalou…
Několikrát za den: Mohl by mi zavolat ten a ten člověk… Do minuty crrrrr telefon.
Volám kamarádce, se kterou jsme si hodně blízké, a říkám jí: „Mám pocit ohledně tvého vztahu ten a ten.“ Reakce: „Ty jo dva dny si to v sobě rovnám a říkám si, jak to popsat, a ty zavoláš a řekneš mi to.“

Jedu autem. Kolona. Pocit: zpomal. Najednou z fronty vyjelo auto a otočilo se. Dupnu na brzdu a tak tak nenabouráme díky tomu, že jsem zpomalila.
Plné parkoviště u nákupního centra. Letmá myšlenka: To by bylo fajn parkovat až támhle u vchodu u vozíků. Blik… Auto vyjelo a já zaparkovala u vchodu.
A další a další drobnosti.

Monika E.

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Ahoj. Já teda vnímám neuvěřitelné změny. Takový „fičák“ jsem nečekala. Zdravotní a psychický stav: radikální zlepšení, snad o 1000 %. Pocity radosti a štěstí na maximu, v práci pohodička (dříve velký stres, napětí, psychická zátěž – lupénka, nespavost, tiky). Každé ráno si zpívám jinou písničku. Moje vnitřní dítě pořád skáče přes švihadlo nebo tančí. (Dřív sedělo v temné místnosti v koutě a bálo se všeho.) První mandalu doma jsem udělala kamarádce. Měla jsem pocit, že to moc potřebuje. Udělala jsem ji ve středu a včera ji dokončila zlatým prachem a lakem. Dnes jsem ji předala. Nevěděla o tom. Prý už na sobě 2 dny pozoruje změny, je klidná, vyrovnaná a má věštecké sny. Díky. Díky. Díky. Miluju život! (Od někoho, kdo se chtěl několikrát zabít pro pocit vlastní zbytečnosti, to sedí, co?)

M. Č.

Kurz Aktivuj svoji duchovní DNA je úplně jiný než ostatní kurzy

Je velmi transformační díky prožitku tvořením.
Spojuje Kryona, kvantové pole a numerologii.
Aktivuje vašich dvanáct vrstev duchovní DNA.
Naučí vás tečkovat mandaly a vrstvy do nich propsat.
Oprostíte se od karmické zátěže z minulých životů.
Získáte nový a jedinečný životní nadhled.
Otevřete se více spiritualitě, intuici a svému já.
Zažijete víkend, na který budete dlouho vzpomínat.

Těším se na vás.
Andrea, zakladatelka Kvantování srdcem

Máte na mě nějaké dotazy? Napište na info@andreamacalikova.cz.