Kvantování je mou vášní, díky které jsem totálně změnila svůj život

Jsem Andrea Máčalíková

Přímá, i když dost velká střelkyně.
Co nemá rychlý efekt, to mě nebaví.
Svérázná, ale stojící nohama na zemi.

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Péče a sdílení

Díky svému příběhu vím, co prožíváte. A taky vím, jak z toho ven. Péče je mou přirozeností, a tak vás budu opečovávat, dokud budete mít chuť se mnou měnit svůj život a realitu. Nic u mě není tabu a vždy najdeme schůdnou cestu, abyste žili tak, jak doopravdy chcete.

Radost, svoboda a tvoření

To jsou hodnoty, které se propisují do celé mé práce, do terapií i kurzů. Žiji je i v osobním životě a dokážu je přivést i do toho vašeho, i když to teď vypadá jako nesplnitelný úkol. Vy sami si tvoříte každý jednotlivý den, vztahy, hojnost, nemoc, trápení i práci snů. Jak se budete mít, záleží jen na vás.

S čím se u mě potkáte?

Základním kamenem je kvantování a kvantová terapie. K ní přidávám i EFT (Emotional Freedom Technique), automatickou kresbu, myšlenkové mapy, numerologii nebo malování mandal technikou tečkování. Inspiruji se Kryonem, občas využívám meditace nebo vizualizace, ale i řadu dalších pomocných technik, z nichž jednou je například i Ho’oponopono.

Vystudovala jsem fyzioterapii

V praxi jsem ale zjistila, že není pro mě.

Pracovala jsem v nemocnici, domově důchodců, ve stacionáři s dětmi i běžnými klienty. Jenže úleva byla vždy jen dočasná a mně vrtalo hlavou, proč se nedají jejich „nemoci“ vyřešit úplně. Ve škole i praxi jsem se naučila pracovat s fyzickými obtížemi, ale úplně to všechno míjelo psychiku – jednoduše mi chybělo komplexní vnímání člověka.

S manželem jsem odjela do Alžírska

Tam jsem propadla depresím, a tím začala moje cesta ke kvantování.

Jako manželka diplomata jsem v Alžírsku nesměla pracovat a ani vycházet ven bez doprovodu muže. Pohltila mě marnost a vyhoření, ze kterého mě nevytáhly ani moje děti. Vše pokračovalo i po návratu do Čech. Nedokázala jsem se začlenit zpátky do běžného života.

Pak přišel Kryon a EFT

Mou kvantovou kariéru odstartoval rekvalifikační kurz EFT.

Ťukání na akupresurní body mělo dost společného s fyzioterapií na to, aby to mě, velmi přízemního a vůbec ne ezo člověka doslova pohltilo. EFT společně s objevením Kryona mě vytáhlo z toho nejhoršího. Už jsem zase fungovala a měla svou praxi i klienty. Chtěla jsem jít dál, rozvíjet se a učit a v tu chvíli mi přišlo do života kvantování.

Kvantování mi vůbec nešlo, nic jsem necítila

Ale nevzdala jsem to a konečně po dvou měsících a dvou kurzech začala vnímat tu energii.

Kvantování jsem nakonec propadla a začala ho používat denně. Můj život se změnil, vylepšil, spravil a uzdravil. Dokonce jsem začala kvantování používat s klienty na terapiích a také jsem ho učila. A pak jsem se rozhodla dotáhnout to do konce a jít se učit kvantování od samotného autora této metody, chiropraktika Dr. Richarda Bartletta.

Kvantování je jednoduché, hravé a multifunkční. Můžete ho používat na cokoliv, co si vzpomenete. Ale především, jeho výsledky jsou rychlé a účinné.

Dnes učím tisíce lidí kvantovat a také být sám sobě terapeutem

I když to teď vypadá, že váš život stojí za starou bačkoru, nemusí to tak být věčně.

Andrea Máčalíková – Kvantování srdcem – Změňte svůj život k lepšímu díky kvantování.

Můj sen se splnil. Umím pomoci lidem nejen od fyzické bolesti, ale i od té psychické.

  • V měsíčním kurzu Kvantování srdcem budeme kvantování dál rozvíjet, rozšiřovat dovednosti, společně trénovat a používat ho v běžných situacích.
  • V navazujícím kurzu Postav se do své síly se zaměříme na vztahy a onemocnění, abyste se zbavili nefunkčních programů a zatěžujících emocí.
  • V dalším navazujícím kurzu Flow hojnosti  si posvítíme na materiální a finanční stránku vašeho života, protože s penězi je život snazší.
  • Můžeme se i potkat na víkendovém offline kurzu Aktivuj svoji duchovní DNA, ze kterého si odnesete krásnou tečkovanou mandalu a velmi emotivní vzpomínky.
  • V kurzu Akáša, díky hloubce Akáši porozumíte sami sobě, tomu, proč jste na Zemi, jaký je váš úkol.

Reference

Tvořte si svůj život podle svých představ. Základem je vědět, co doopravdy chcete, cestu k tomu, už pak vždy najdete.

Kurzem se mi otevřel svět mnoha možností

Ahoj Andrejko, za sebe mohu říct, že kurzem se mi otevřel svět mnoha možností. Je až neskutečné, co všechno můžu, když chci. Otevřelo se mi srdce s velkými obzory a jsem za to vděčná.

Verča

Léčíš řezné rány pro nevěřící

Andy, jsem okouzlená tvým přístupem – otevřená, upřímná, na nic si nehraješ, neděláš ze sebe nadčlověka, jsi vtipná, drzá, veselá, přiznáš i neúspěch, léčíš řezné rány pro nevěřící. 🙂

 Alena Sokolová Rollerová

Kurz je do života okamžitě aplikovatelný

Kurz je velice praktický a do života okamžitě aplikovatelný, což je k nezaplacení.
Je přímou cestou, jak se dostat k jádru pudla a neztrácet drahocenný čas plácáním se v různých obavách, titěrnostech, rodinných anamnézách a osobních limitech, chcete-li být o tunu lehčí od svých mentálních, emocionálních ale i fyzických zátěží.
Ze srdce vřele doporučuji.

Vlasta K.

Zažijte ve svém životě stejnou změnu jako absolventi mých kurzů. Najděte novou životní sílu a radost a žijte tak, jak jste vždycky chtěli.

Těším se na vás.
Andrea, zakladatelka Kvantování srdcem