Kurzy, které změní váš život

Kvantování srdcem

Za měsíc z vás bude mistr v kvantování. Naučím vás řadu pomocných technik, které vám kvantování hodně ulehčí a také ho udělají mnohem efektivnějším. Vytvořte si realitu, do které si můžete přitáhnout vše, co s vámi opravdu souzní.

Postav se do své síly

Ponořte se na třináct týdnů do svého nitra. V hloubce se očistíte od starých vzorců a nefunkčních programů, vyladíte své vztahy a naučíte se pracovat s nemocí. To všechno proto, abyste se mohli postavit do své plné síly.

Aktivuj svoji duchovní DNA

Zažijte něco výjimečného a transformačního. Víkendový offline kurz vám otevře srdce a duši. Nalaďte se na intuitivní notu inspirovanou Kryonem, vytvořte si tečkovanou mandalu, získejte nadhled a naučte se pracovat s kvantovým polem.

 

Flow hojnosti

Kurz se bude opět otevírat až na podzim 2024. Běží vždy jen jednou za dva roky. Peníze jsou energie, která vám otevírá nové možnosti. Jenže nejdřív se musíte zbavit negativních pocitů a vyčistit si svůj vztah k penězům, aby k vám mohly přicházet. Pak budeme dělat konkrétní kroky pomocí polaritních mřížek, které vás dovedou k větší hojnosti.