Kurzy, které změní váš život

Kvantování srdcem

Za měsíc z vás bude mistr v kvantování. Naučím vás řadu pomocných technik, které vám kvantování hodně ulehčí a také ho udělají mnohem efektivnějším. Vytvořte si realitu, do které si můžete přitáhnout vše, co s vámi opravdu souzní.

Postav se do své síly

Ponořte se na třináct týdnů do svého nitra. V hloubce se očistíte od starých vzorců a nefunkčních programů, vyladíte své vztahy a naučíte se pracovat s nemocí. To všechno proto, abyste se mohli postavit do své plné síly.

Aktivuj svoji duchovní DNA

Zažijte něco výjimečného a transformačního. Víkendový offline kurz vám otevře srdce a duši. Nalaďte se na intuitivní notu inspirovanou Kryonem, vytvořte si tečkovanou mandalu, získejte nadhled a naučte se pracovat s kvantovým polem.

 

Flow hojnosti

Kurz běží vždy jen jednou za dva roky. Peníze jsou energie, která vám otevírá nové možnosti. Jenže nejdřív se musíte zbavit negativních pocitů a vyčistit si svůj vztah k penězům, aby k vám mohly přicházet. Pak budeme dělat konkrétní kroky pomocí polaritních mřížek, které vás dovedou k větší hojnosti.

Kurz Akáši

Díky té hloubce více porozumíte sami sobě, tomu, proč jste na Zemi, jaký je váš úkol, můžete si načíst i své dary a tím se snáze udržet na své cestě v lehkosti. Čím více se snažíme Akášické záznamy popsat, tím více je dostáváme od sebe.